POLAR PRACTIC 30

POLAR PRACTIC 30
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
19.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR PRACTIC 30
·Големина на тркало/Број на брзини: 20"/6
·Рам: ЧЕЛИК 20"
·Вилушка: HI-TEN ЧЕЛИК ФИКСНА 20"
·Гарнитура: 1-1/8" ЧЕЛИК
·Луле: ЧЕЛИК 22.2/70mm
·Волан: ЧЕЛИК 560mm
·Грипови: KRATON 135/92mm
·Кол за седло: ALU 28.6x550mm
·Седло: P:LAB TREKKING
·Обрачи: 20" ALU ДУПЛИ ЅИД 36H
·Предна главина: ALU 36H СО ЛЕПТИР
·Задна главина: ALU 36H
·Рачки за кочници: ALU / PVC
·Кочници: V-BRAKE ALU
·Заден менувач: SHIMANO TY21-B-GSD
·Шалтери: SHIMANO SL-RS35-6 REVO SHIFTER
·Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500-6 14-28T
·Ланец: KMC Z-33
·Средна осовина: ПАТРОН
·Погон: ALU/STEEL 52T 170mm
·Педали: СКЛОПЛИВИ
·Подпирач: ALU
·Гуми: 20x1,75
-Димензии на склоопен велосипед: должина 84cm x ширина 48cm x висина 66cm.
·BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR PRACTIC 30?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...