BOOSTER GALAXY 26"

Нов BOOSTER GALAXY 26"
Бренд: BOOSTER
Достапност: На залиха
11.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 • BOOSTER GALAXY 26"
 • ГОЛ. НА ТРКАЛА / Broj brzina: 26"/18
 • РАМ: HI TEN ЧЕЛИК
 • ВИЛУШКА: HI-TEN ЧЕЛИК KRUTA 26"
 • ГАРНИТУРА: 1" NAVOJ
 • СТЕМ: ЧЕЛИК 22.2/80mm
 • ВОЛАН: ЧЕЛИК 620mm 15mm rise
 • РАЧКИ ЗА ВОЛАН: TPR 85mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: ČELIK 25.4x300mm
 • СЕДЛО: FERRO MTB
 • ФЕЛНА : BERETTA 26" ALU ДУПЛИ ЅИД 36H
 • ПРЕДНА ГЛАВИНА: ЧЕЛИК 36H
 • ЗАДНА ГЛАВИНА: ЧЕЛИК 36H
 • РАЧКИ ЗА КОЧЕЊЕ: PVC
 • КОЧНИЦА: V-BRAKE PVC
 • ПЕДЕН МЕНУВАЧ: POWER
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: POWER 6 BRZINA INDEX
 • ШАЛТЕРИ: POWER GRIP-SHIFT ДЕСНА INDEX
 • ЗАДЕН ЗАПЧАНИК: 6 BRZINA 14-28T INDEX
 • ЛАНЕЦ: 6 BRZINA INDEX
 • СРЕДНА ОСОВИНА: SEMI PATRON / 5 DELOVA
 • ПРЕНОС: ЧЕЛИК 48x38x28T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB PVC
 • ПОДПИРАЧ: ЧЕЛИЧЕН
 • ГУМИ: 26x2,1

Ве интересира нешто повеќе за BOOSTER GALAXY 26"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...