SHIMANO FC-MT101

SHIMANO FC-MT101
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.190 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO FC-MT101 Е ПОГОН НАМЕНТ ЗА 9 ЗАБЧАНИЦИ ПОЗАДИ

БРОЈ НА ЗАБЦИ  -  40-30-22T

БРОЈ НА ЗАБЦИ  -  44-32-22T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-MT101 ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...