SCOTT Addict 10 Disc

Нов SCOTT Addict 10 Disc
Бренд: SCOTT
Достапност: На залиха
171.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 •  SCOTT Addict 10 Disc е дизајниран со оние долги денови на ум.Со геометрија што е насочена  помалку на ТРКИ  а повеќе на ENDURING, Shimano Ultegra пренос и ДИСК  кочници, Addict 10 ќе биде вашиот избор за возење  кога ќе  ги имате долгите  денови со велосипед на ум
 • РАМКА
 • Addict Disc HMF Carbon technology
  Endurance geometry / Replaceable Derailleur Hanger
 • ГОЛЕМИНА  НА ЛАГЕР   L 56CM
 • ВИЉУШКА
 • Addict Disc HMF
  1 1/8"-1 1/4" Carbon steerer Alloy Dropout
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ
 • Shimano Ultegra RD-R8000-GS 22 Speed
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ
 •  Shimano Ultegra FD-R8000
 • ШАЛТЕРИ
 • Shimano Ultegra ST-R8020 Carbon
  Dual control 22 Speed
 • ПРЕНОС
 • Shimano Ultegra FC-R8000 Hollowtech II 50x34 T
 • СР.ОСОВИНА СЕТ
 • Shimano SM-BB71-41B
 • ЛАНЕЦ
 • Shimano CN-HG601-11
 • КАСЕТА
 • Shimano CS-R7000 11-32
 • КОЧНИЦИ
 • Shimano BR-R8070 Hyd Disc
  160/F and 160/R SM-RT800 CL rotor
 • ВОЛАН
 • Syncros Creston 2.0 Compact
  Alloy 31.8mm
 • СТЕМЧЕ
 • Syncros RR2.0
  1 1/8" / four Bolt 31.8mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО
 • Syncros Duncan 1.0
  27.2/350mm
 • СЕДЛО
 • Syncros Tofino Regular 2.0 Channel
 • ГАРНИТУРА
 • Syncros Integrated
 • ТРКАЛА
 • Syncros RP2.0 Disc
  28 Front / 28 Rear
  Syncros RWS
 • ГУМИ
 • Schwalbe ONE Fold
  700x30C
 • ПРИБЛИЖНА ТЕЖИНА
 • 8.31КГ

Ве интересира нешто повеќе за SCOTT Addict 10 Disc?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...