KMC Z7

KMC Z7
Бренд: KMC
Достапност: На залиха
590 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Модел: KMC Z7
  • За 7 брзини
  • 1/2"-3/32"
  • Број на линкови: 114
  • брза спојка
  • Ширина: 7.3mm
  • HG Compatibile
  • Компатибилност: Shimano, Campagnolo i SRAM 6/7- брзини
  • Inner Plate Chamfering

Ве интересира нешто повеќе за KMC Z7?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...