KMC Z8.1

KMC Z8.1
Бренд: KMC
Достапност: На залиха
790 ден
Количина: Додади во кошничка
 • Модел: KMC Z9
 • Hi-Performance
 • За 9 брзини
 • 1/2"-3/32"
 • линкови: 114
 • брза спојка
 • Ширина: 7.1mm
 • gray-gray
 • Z Bridge Shape
 • Inner Plate Chamferring
 • Stretch proof treatment
 • HG Compatibile

Ве интересира нешто повеќе за KMC Z8.1?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...