KMC Z9

KMC Z9
Бренд: KMC
Достапност: На залиха
1.490 ден
Количина: Додади во кошничка
 • Модел: KMC Z9
 • Hi-Performance
 • За 9 брзини
 • 1/2"-11/128"
 • линкови: 116
 • брза спојка
 • Ширина: 6.6mm
 • gray-gray
 • Z Bridge Shape
 • Inner Plate Chamferring
 • Mushroomed Riveting
 • Stretch proof treatment
 • Идеален за MTB и Road
 • Компатибилен со Campagnolo, Shimano & SRAM

Ве интересира нешто повеќе за KMC Z9?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...