PLANET СТЕМ 25.4

PLANET СТЕМ 25.4
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
Материјал Aluminium
Ширина на волан        25,4 mm
Тип A-head 1 1/8" (28.6 mm)

Ве интересира нешто повеќе за PLANET СТЕМ 25.4?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...