POLAR MODESTY 26

POLAR MODESTY 26
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

    POLAR MODESTY 26

    Големина на рам:  16" (40cm)
    Големина на тркало / Број на брзини: 26''/18
    Рам: HI TEN Челик
    Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 26"
    Гарнитура: 1-1/8" Навој, OVERSIZE
    Луле: PROMAX, Челик 80/25,4 OVERSIZE
    Волан: PROMAX, Челик 20/580mm
    Грипови: HERMANS
    Кол за седло: Челик 28.6x250mm
    Седло: SELLE BASSANO VOLARE LADY
    Обрачи: BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
    Предна главина: Челик 36H
    Задна главина: Челик 36H
    Рачки за кочници: PROMAX PVC-ALU
    Кочници: PROMAX V-ALU
    Преден менувач: SHIMANO FD-TZ30
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
    Рачки за менувачи: SHIMANO SL-RS36 3x6
    Забчаник: SHIMANO MF-TZ06 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: Челик
    Пренос: CELIK 42x32x22 170mm
    Педали: PVC
    Подпирач: Челик
    Гуми: 26x1.95

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MODESTY 26?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...