ALPINA BUFFALO FS DISK

ALPINA BUFFALO FS DISK
Бренд: ALPINA
Достапност: На залиха
13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
ALPINA BUFFALO FS DISC
 • Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18
 • Рам: HI TEN ЧЕЛИК
 • Вилушка: MODE АМОРТИЗЕР MD-711G 26"
 • Гарнитура: 1" НАВОЈ
 • Луле: ЧЕЛИК 22.2 80mm
 • Волан: ЧЕЛИК 620mm 15mm rise
 • Грипови: TPR 85mm
 • Кол за седло: ЧЕЛИК 25.4x300mm
 • Седло: FERRO MTB
 • Обрачи: BERETTA 26" DISC ALU DUPLI ZID 36H
 • Предна главина: ЧЕЛИК  DISK 36H СО ЛЕПТИР
 • Задна главина: ЧЕЛИК  DISK 36H
 • Рачки за кочници: PVC-ALU
 • Кочници: C.STAR DISK МЕХАНИЧКИ
 • Prednji menjač: POWER
 • Заден менувач: SHIMANO RD-TY21 GS
 • Преден менувач: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
 • Забчаник: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 • Ланец: 6 БРЗИНИ INDEX
 • Средна осовина: СЕМИ ПАТРОН / 5 ДЕЛА
 • Пренос: ЧЕЛИК 48x38x28T 170mm
 • Педали: MTB PVC
 • Подпирач: ЧЕЛИК
 • Gume: PONELY 26x2,1

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA BUFFALO FS DISK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...