POLAR JUNIOR 18"

POLAR JUNIOR 18"
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
8.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
  • Рам: Челичен
  • Вилушка: Челична/ Фиксна
  • Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ
  • Кочница предна: В-Брејк
  • Кочница задна: Контра
  • Седиште: Polar Junior
  • Тркала: 18" челични
  • Гуми: Ponely
  • Помошни тркала, калници
BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR JUNIOR 18"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...