BELLELLI PUSH BIKE PVC

BELLELLI PUSH BIKE PVC
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
5.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Едукативна играчка за деца на возраст од 2-5 години .
Наизменично со туркање и одгурнување исклучиво со  нозе , децата учат да  воспостават рамнотежа за време на движење , што  прави полесно и побрзо совладување на возење велосипед без помошни тркала.
Спецификација :
    ПВЦ велосипед 12 " , без педали
    За деца со возраст  од 2-5 години
    Можност за прилагодување на висината

Ве интересира нешто повеќе за BELLELLI PUSH BIKE PVC?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...