POLAR ALASKA 24"

POLAR ALASKA 24"
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
25.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR ALASKA 24 DISK
Големина на тркала / број на брзини: 24"/21
Рам: ALUMINUM
Амортизер: ZOOM АМОРТИЗЕР 24" DISK
Хедсет: 1-1/8" A-HEAD ПОЛУ ИНТЕГРИРАН
Стем: ALU A-HEAD 70mm
Волан: ALU 600mm 15mm rise
Грипови: TPR 90mm
Кол за седло: ALU 27.2x300mm
Седло: P:LAB JUNIOR 24"
Обрачи: BERETTA 24" ALU ДУПЛИ ЅИД 36H
Предна главина: DISK 36H СО ЛЕПТИР
Задна главина: DISK 36H
Рачки за кочници: ALU-PVC
Кочници: C.STAR МЕХАНИЧКИ ДИСК
Преден менувач: SHIMANO FD-TY500
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21 GS
Шалтери: SHIMANO SL-RS36-7 REVO SHIFTER
Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T
Ланец: KMC Z-7
Средна осовина: СЕМИ ПАТОН / 5 ДЕЛА
Пренос: ЧЕЛИК 42x34x24T 152mm
Педали: MTB PVC
Гуми: KENDA 24x2.1

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ALASKA 24"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...