POLAR FORESTER COMP MEN 2022

POLAR FORESTER COMP MEN 2022
Достапност: На залиха
27.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
FORESTER COMP
 
 • Големина на тркало: 28"
 • Број на брзини: 24
 • Рам: ALU
 • Вилошка: ZOOM АМОРТИЗЕР 700C
 • Гарнитура: 1-1/8" НАВОЈ ПОЛУИНТЕГРИРАН
 • Луле: ALU ПОДЕСИВА 25.4mm 80mm
 • Волан: ALU 670mm 15mm rise
 • Грипови: HERMANS ERGO 120
 • Кол за седло: ALU 27.2x350mm
 • Седло: P:LAB TREKKING
 • Обрачи: BERETTA 28" ALU ДУПЛИ ЅИД 36H
 • Предна главина: ALU 36H СО ЛЕПТИР
 • Задна главина: SHIMANO FH-TX5008-NT 36H
 • Рачки за менувачи/кочници: SHIMANO ST-TX800 3x8
 • Кочници: V-BRAKE ALU
 • Преден менувач: SHIMANO FD-TY700
 • Заден менувач: SHIMANO RD-TX800
 • Заден забчаник: SHIMANO CS-HG200-8 12-32T
 • Ланец: KMC Z8.1
 • Средна осовина: Патрон
 • Погон: ALU 42x34x24T 170mm
 • Педали: MTB PVC
 • Гуми:  700x38C
BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR FORESTER COMP MEN 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...