POLAR ATHENA RIGID

POLAR ATHENA RIGID
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
22.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

POLAR ATHENA

Рачки за менување

SHIMANO ST EF 41/7

Забчаник

SHIMANO MF-TZ21-7 14-28

Заден менувач

SHIMANO RD-TY300

Преден менувач

SHIMANO FD-TY500

Кочници

PROMAX V-ALU

Ланец

KMC Z-50

Гуми

KENDA 700x40C

Педали

MTB PVC

Погон

ЧЕЛИК 42x32x22 170mm

Рачки за кочници

PROMAX MTB ALU

Задна главина

ALU 36H

Гарнитура

A-HEAD 1-1/8"

Стем

ЧЕЛИК A-HEAD 80mm,ZOOM

Вилушка

HI-TEN ЧЕЛИК 28"

Рам

6061 ALUMINUM

Димензија на тркало   
Број на брзини         

28"/21

Волан

ALU 18/620mm,ZOOM

Грипови

VELO

Предна главина

ALU 36H СО ЛЕПТИР

Обрачи

BERETTA 28" ALU ДУПЛОЅИДЕН 36H

Седло

VELO

Кол за седло

 

ALU 27.2x350mm 

 

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ATHENA RIGID?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...