POLISPORT BLAST

POLISPORT BLAST
Бренд: Polisport
Достапност: На залиха
1.790 ден
Количина: Додади во кошничка
Polisport Blast кацига

· Вклучува визир

· Агресивен стил

· Удобна

 

Стандарди: CE - EN 1078

Големина:
М - 54 - 58 см / 21,26 - 22,83 "
L - 58 - 61 см / 22,83 - 24,02 "

Тежина:
М-290 гр / 10,23 мл
L-330 gr / 11,64 oz

Отвори за ладење: 25

Ве интересира нешто повеќе за POLISPORT BLAST?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...