M-WAVE Дрес

M-WAVE Дрес
Бренд: M-WAVE
Достапност: На залиха
2.790 ден
Количина: Додади во кошничка
Висок квалитет на брзо сушење на ткаенина,
Целосен патент,
Силиконски ленти, 
3 џебови и (телефон) џеб со патент , 
Отвор за кабел за слушалки

Димензии: S,M

Ве интересира нешто повеќе за M-WAVE Дрес?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...