M-WAVE BIB Shorts

M-WAVE BIB Shorts
Бренд: M-WAVE
Достапност: На залиха
3.700 ден
Количина: Додади во кошничка
Висок квалитет на ткаенина , 
силиконски ленти на ногавица ,   
Џеб за телефон во задниот дел ,
Меко , високо квалитето перниче.

Димензии: S,M

Ве интересира нешто повеќе за M-WAVE BIB Shorts?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...