M-WAVE СВЕТЛО 3 WATT

M-WAVE    СВЕТЛО 3 WATT
Бренд: M-WAVE
Достапност: Нема на Залиха
1.090 ден
Количина: Додади во кошничка
  •  1 БЕЛА 3 watt CREE ВИСОКО НАПОНСКО СВЕТЛО
  • ЗООМ ФУНКЦИЈА
  • МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАЈКО БАТЕРИЈА
  • БАТЕРИИ ИДАТ СО СВЕТЛОТО

Ве интересира нешто повеќе за M-WAVE СВЕТЛО 3 WATT ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...