ZEFAL MAX FP60 12 bar / 174 psi

ZEFAL MAX FP60 12 bar / 174 psi
Бренд: Zefal
Достапност: На залиха
3.690 ден
Количина: Додади во кошничка
12 bar / 174 psi

Ве интересира нешто повеќе за ZEFAL MAX FP60 12 bar / 174 psi?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...