ZEFAL MAX FP30 11 bar / 160 psi

ZEFAL MAX FP30 11 bar / 160 psi
Бренд: Zefal
Достапност: На залиха
3.400 ден
Количина: Додади во кошничка
11 bar / 160 psi

Ве интересира нешто повеќе за ZEFAL MAX FP30 11 bar / 160 psi?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...