PSP KOOLAH СЕДИШТЕ ЗА ДЕТЕ

PSP KOOLAH СЕДИШТЕ ЗА ДЕТЕ
Бренд: Polisport
Достапност: На залиха
3.150 ден
Количина: Додади во кошничка
Тежина на дете: 9-22 кг 
Тежина на седиштето: 3,13 кг
Безбедност:
- 3 точки на сигурносни затегнувачи
- Прилагодливи сигурносни затегнувачи
- Екстра безбедносен појас
- Заштита за нозе
- Задна рефлектирачка лепенка

Ве интересира нешто повеќе за PSP KOOLAH СЕДИШТЕ ЗА ДЕТЕ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...