ZEFAL PULSE

ZEFAL PULSE
Бренд: Zefal
Достапност: Нема на Залиха
590 ден
Количина: Додади во кошничка
Флексибилни и отпорни , ЗЕФАЛ пулс со  стаклени влакна е адаптирана за сите видови на велосипеди. Нејзината форма држи го држи совршено шишето во посакуваната  позиција, дури и на нерамен терен. нејзиниот состав одполиамид структура ги апсорбира ударите и вибрациите. Достапност во повеќе бои.
Робустен и елегантен -> Силен совет за подобар одржи на шишето.
Во стаклени влакна -> Светлина , издржлив и флексибилен.Бои : црно-сребрена / бела - црно / црвено-бело / црно - црвено / бело - црвено / бело - сино / бело - зелено / бело -виолетова
Материјал: стаклени влакна  полиамид
Тежина: 40 g

Ве интересира нешто повеќе за ZEFAL PULSE ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...