PSP Калник

PSP Калник
Бренд: Polisport
Достапност: На залиха
390 ден
Количина: Додади во кошничка
Состав - ПВЦ
Лесен за монтажа (tool free)
Се монтира на рам и одговара за сите типови на велосипеди

Ве интересира нешто повеќе за PSP Калник?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...