SHIMANO SL-M6100-R 12SP.

SHIMANO SL-M6100-R 12SP.
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.990 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO SL-M6100-R, DEORE, DESNA, 12-BRZINA RAPIDFIRE PLUS

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-M6100-R 12SP.?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...