SHIMANO FC-M311 7/8SP

-32% SHIMANO FC-M311 7/8SP
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
2.590 ден 1.750 ден
Количина: Додади во кошничка
Големина на запчаници 48-38-28   175мм

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-M311 7/8SP?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...