SHIMANO CS-HG50-10 11-36

-26% SHIMANO CS-HG50-10  11-36
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.290 ден 2.450 ден
Количина: Додади во кошничка
Редослед на забци:
11-13-15-17-19-21-24-28-32-36

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-HG50-10 11-36?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...