SHIMANO CS-M7000 11SP.

SHIMANO CS-M7000 11SP.
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
7.190 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO SLX
CS-M7000 11 SPEED 11-13-15-17-19-21-24-28-32-37-46T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-M7000 11SP.?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...