SHIMANO CS-M4100

SHIMANO CS-M4100
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.690 ден
Количина: Додади во кошничка
CS-M4100-10 DEORE
10-SPEED  11-13-15-18-21-24-28-32-37-42T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-M4100 ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...