CONTINENTAL CONTITUBE CROSS 28 42MM

CONTINENTAL CONTITUBE CROSS 28 42MM
Бренд: Continental Contitube
Достапност: Нема на Залиха
350 ден
Количина: Додади во кошничка
622/700X25-35 FV 42mm

Ве интересира нешто повеќе за CONTINENTAL CONTITUBE CROSS 28 42MM?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...