CONTINENTAL TOUR RIDE

CONTINENTAL TOUR RIDE
Бренд: Continental
Достапност: На залиха
1.600 ден
Количина: Додади во кошничка
Димензии:
-700x47 сиви
-700х47 крем
-700х42 крем
-26х1.75 црно/бело

Ве интересира нешто повеќе за CONTINENTAL TOUR RIDE?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...