FORCE стем 70мм

FORCE стем 70мм
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
За дијаметар на волан: 31,8 mm 
дизајниран за дијаметар на грло на вилушка: 1 1/8 ''
должина: 70 мм
агол: +/- 7 °
материјал: алуминиум, мат црна боја

Ве интересира нешто повеќе за FORCE стем 70мм?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...