POLAR PRACTIC 10

POLAR PRACTIC 10
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
26.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

    POLAR PRACTIC 10

    Големина на тркало/ број на брзини: 20"/7
    Рам: ALUMINIJUM 20"
    Вилушка: HI-TEN ČELIK KRUTA 20"
    Гарнитура: 1-1/8" ČELIK
    Луле за волан: ALU 22.2/70mm
    Волан: ALU 560mm
    Грипови: KRATON 135/92mm
    Кол за седло: ALU 27.2x550mm
    Седло: P:LAB TREKKING
    Обрачи: 20" ALU DUPLI ZID 36H
    Предна главина: ALU 36H SA EKSCENTROM
    Задна главина: ALU 36H
    Рачки за кочници: ALU / PVC
    Кочници: RADIUS DISK MEHANIČKE
    Заден менувач: SHIMANO TY21-B-GSD
    Шалтери: SHIMANO SL-RS35-7 REVO SHIFTER
    Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T
    Ланец: KMC Z-33
    Средна осовина: ПАТРОН
    Погон: ALU/STEEL 52T 170mm
    Педали: Склопливи
    Подпирач: ALU
    Гуми: MITAS 20x1,75

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR PRACTIC 10?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...