ALPINA BOHEMIJA 28"

ALPINA BOHEMIJA 28"
Бренд: ALPINA
Достапност: На залиха
13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

ALPINA BOHEMIJA 28" контра кочење

Големина на тркала:

28"

Рам:

HI TEN Челик

Вилушка:

HI-TEN Челик фиксна 28"

Хедсет:

Челик 1" Навој

Луле:

PROMAX, Челик 80/22,2

Волан:

ZOOM, Челик TR-2/EN-C 600mm

Грипови:

HERMANS

Кол за седло:

Челик 25,4x300mm

Седло:

GRAND STAR

Обрачи:

BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H

Предна главина:

Челик 36H

Задна главина:

Челик контра 36H

Рачки за кочници:

MTB PVC-ALU Лева

Кочници:

PROMAX ALU В-Брејк

Ланец:

KMC Z-410

Средна осовина:

Челик 1" Навој

Погон:

Челик 40T 165mm

Пренос:

PVC

Подпирач:

Челик

Гуми:

PONELY 700X38C

Додатна опрема:

Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA BOHEMIJA 28"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...