POLAR ALASKA 24"

POLAR ALASKA 24"
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
20.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Големина на тркала / број на брзини: 24"/21
Рам: 7005 ALUMINUM
Вилушка: SUNTOUR XCT-JR 24"
Гарнитура: A-HEAD интегрирана 1-1/8"
Стем: ZOOM, ALU A-HEAD 60mm
Волан: ZOOM, ALU 18/580mm
Грипови: HERMANS, KRATON
Кол за седло: ZOOM, ALU 27,2x300mm
Седло: SELLE BASSANO MITO ALASKA
Обрачи: BERETTA 24" ALU дуплоѕидни 36H
Главини: ALU 36H
Рачки за кочници: PROMAX ALU ALU
Кочници: PROMAX ALU V KOCNICE
Преден менувач: SHIMANO FD-TX50
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
Рачки за менувачи: SHIMANO SL-RS36 3x7
Забчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: THUN патрон
Пренос: SUNTOUR CW14-XCE-JR 42x32x22
Педали: MTB PVC
Подпирач: ALU
Гуми: KENDA 24x2.1 

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ALASKA 24"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...