KENDA 830 28" надворешна

KENDA 830 28" надворешна
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
690 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Димензии: 622 x 38
                 622 x 40

Ве интересира нешто повеќе за KENDA 830 28" надворешна?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...