KENDA KLAW XT FRONT 26" надвоерешна

KENDA KLAW XT FRONT 26" надвоерешна
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
690 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Димензии: 26 x 1.95

Ве интересира нешто повеќе за KENDA KLAW XT FRONT 26" надвоерешна?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...