ALPINA 2018

Прикажи:
Подреди по:
ALPINA AVENUE 2018 -10%
ALPINA AVENUE 26 Големина на тркали/број на брзини: 26"/1 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Амортизер: HI-TEN..
12.500 ден 11.250 ден

ALPINA BUFFALO FS DISC Нов
ALPINA BUFFALO FS DISC Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Вилуш..
13.900 ден

ALPINA CARAVELLE 2018 -10%
ALPINA CARAVELLE 28 Големина на тркала/број на брзини: 28"/1 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Амортизер: HI-TE..
12.500 ден 11.250 ден

ALPINA HELIUM 2018 -10%
ALPINA HELIUM ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА /: 26'' РАМ: HI TEN ČELIK ..
12.900 ден 11.610 ден

ALPINA HELIUM FS DISC Нов
ALPINA HELIUM FS DISC Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Вилушк..
13.900 ден

ALPINA RAINBOW 2018 -10%
ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА / БРОЈ НА БРЗИНИ: 24"/18 РАМ: HI-TEN ČELIK ВИЛУШКА: HI TEN ČELIK KRUTA 24"..
12.900 ден 11.610 ден

ALPINA SKELETON 20 Нов
Големина на тркало / Број на брзини: 20"/6 Рам: HI TEN челик Вилушка: HI TEN челик фиксна 20" Гар..
10.900 ден

Loading...
Loading...
Loading...