Alpina

Прикажи:
Подреди по:
Големина на рам:    18" (45cm) Големина на тркала :..
15.900 ден

Големина на тркала:  26" Рам: HI TEN Челик ..
12.900 ден

ALPINA BUFFALO -10%
ALPINA BUFFALO     Големина на тркала / Број на брзини: ..
12.900 ден 11.610 ден

Големина на тркало: 16" Рам: Челик Вилушка: Челик Рачка за кочница: Челик / ПВЦ Предна кочница: ..
7.500 ден

Големина на тркало 26'' Број на брзини: 21 ..
12.900 ден

ALPINA SKELETON 24 -17%
  ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА / БРОЈ НА БРЗИНИ: 24"/18 РАМ: HI-TEN ČELIK ВИЛУШКА: HI TEN ČEL..
12.900 ден 10.710 ден

BOOST JUPPI 16" Големина на тркало:  16" Рам:  Челик  Juppi Вилушка:  челик ..
7.500 ден

Loading...
Loading...
Loading...