SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
..
990 ден

Редослед на забци: 11-13-15-17-20-23-26-30-34..
1.790 ден

..
1.790 ден

SHIMANO CS-HG50-10  11-36 -26%
Редослед на забци: 11-13-15-17-19-21-24-28-32-36..
3.290 ден 2.450 ден

SHIMANO FC-M311 7/8SP -32%
Големина на запчаници 48-38-28   175мм..
2.590 ден 1.750 ден

SHIMANO FC-M361 OCTALINK -24%
ЗА 7-/8- БРЗИНИ   HG ЛАНЦИ · Звезди 42-32-22 запци (метални)· ·Курбла материјал  Ал..
2.490 ден 1.900 ден

SHIMANO FC-M552L SLX 10SP  (42-32-24) -35%
Материјал: aluminium, steel, composite Тежина:  990 gram (at 175mm incl. bottom bracket (4..
8.900 ден 5.785 ден

MODEL NO FC-MT210-3 W/O SM-BB SER..
2.390 ден

Големина на запчаници 42-34-24   170мм..
1.690 ден

Големина на запчаници 48-38-28   170мм..
1.690 ден

SHIMANO DEORE FD-M610/615 34.9  TOP SWING..
1.510 ден

SHIMANO FD-M675 SLX 34,9  TOP SWING..
1.800 ден

Loading...
Loading...
Loading...