SHIMANO

Прикажи:
Подреди по:
SHIMANO HB-M475 PREDNA GLAVINA 6 BOLT 32/36H..
1.090 ден

преден адаптер за диск  180мм постмоунт..
450 ден

ADAPTER ZA DISK SHIMANO ZADEN SM-M-R-160P/S..
450 ден

Shimano BR-M416/M415/M465/M475/M525/C501 - B01S Shimano resin brake pads Pair of genuine Shimano ..
650 ден

SHIMANO BB-ES300 OCTALINK -29%
118MM 121MM..
1.390 ден 990 ден

..
590 ден

..
790 ден

SHIMANO BR-M365 F1000MM -35%
Предна..
3.290 ден 2.150 ден

SHIMANO BR-M365 R1700MM -33%
ЗАДНА..
3.490 ден 2.350 ден

SHIMANO BR-M505 F1000MM -25%
Предна..
5.290 ден 3.950 ден

SHIMANO BR-M505 R1700MM -25%
Задна..
5.690 ден 4.250 ден

SHIMANO BR-Т4000 -28%
Тоа  што порано сите го посакуваа а сега е за секого Шимано АЛИВИО В брејк кочница  188..
1.190 ден 860 ден

Loading...
Loading...
Loading...