Polisport

Прикажи:
Подреди по:
46-53 cm 235g EN 1078..
1.590 ден

Детска кацига POLISPORT BIRDY XXS За обем на глава: 44-48 см (XXS) Материјал: ПВЦ / Стиропор ..
1.390 ден

..
890 ден

Повеќе инфо на https://www.polisport.com/en/bicycle/products/cycling-helmets/e3/?id=72&pid=1191..
3.500 ден

Детска кацига POLISPORT ELEPHANT XXS За обем на глава: 44-48 см (XXS) Материјал: ПВЦ / Стиропо..
1.390 ден

За обем на тркало 26", 27.5" и 29"..
1.190 ден

48-52 cm 210g EN 1078..
1.590 ден

52-56 cm 253g EN 1078..
1.590 ден

Тежина на дете: до 22 кг Тежина на седиштето: 3,13 кг Безбедност: - 3 точки на сигурносни за..
3.150 ден

54-58 cm 260g 58-61 cm 280g EN 1078..
3.900 ден

За тркало со обем 26" и 28"..
790 ден

Состав - ПВЦ Лесен за монтажа (tool free) Димензија на тркало: 28"..
890 ден

Loading...
Loading...
Loading...