Ресетирај
Цена
Брендови
Залиха

Предни Запчаници

Шимано Турнеи запчаник за  6-7-8 брзински задни запчаници Големина на запчаници 42-34-24  ..
1.990 ден
SHIMANO FC-M311 7/8SP -32%
Големина на запчаници 48-38-28   175мм..
2.590 ден 1.750 ден
SHIMANO FC-M361 OCTALINK -24%
ЗА 7-/8- БРЗИНИ   HG ЛАНЦИ · Звезди 42-32-22 запци (метални)· ·Курбла материјал  Ал..
2.490 ден 1.900 ден
Големина на запчаници 44-32-22   175мм..
3.390 ден
SHIMANO FC-M552L SLX 10SP  (42-32-24) -35%
Материјал: aluminium, steel, composite Тежина:  990 gram (at 175mm incl. bottom bracket (4..
8.900 ден 5.785 ден
Големина на запчаници 42-34-24   170мм..
1.690 ден
SHIMANO FC-TY301 48-38-28 -32%
Големина на запчаници 48-38-28   170мм..
1.690 ден 1.150 ден
Loading...
Loading...
Loading...