Ресетирај
Цена
Категории
Брендови
Димензија на Тркало
Димензија на Рам
Залиха

Велосипеди

ALPINA BLIZZARD     Големина на тркала / Број на брзини..
16.500 ден
ALPINA AVENUE 2018 -10%
ALPINA AVENUE 26 Големина на тркали/број на брзини: 26"/1 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Амортизер: HI-TEN..
12.500 ден 11.250 ден
Големина на рам:    18" (45cm) Големина на тркала :    26" Рам: ..
11.900 ден
Големина на рам:    18" (45cm) Големина на тркала :..
15.900 ден
ALPINA BLIZZARD     Големина на тркала / Број на брзини..
16.500 ден
Големина на тркала: 26'' Број на брзини: 21 ..
17.500 ден
Големина на тркала:  28" Рам: HI TEN Челик ..
11.900 ден
ALPINA BUFFALO -10%
ALPINA BUFFALO     Големина на тркала / Број на брзини: ..
12.500 ден 11.250 ден
ALPINA BUFFALO FS DISC Нов
ALPINA BUFFALO FS DISC Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Вилуш..
13.900 ден
ALPINA CARAVELLE 2018 -10%
ALPINA CARAVELLE 28 Големина на тркала/број на брзини: 28"/1 Рам: HI TEN ЧЕЛИК Амортизер: HI-TE..
12.500 ден 11.250 ден
Рам: Челичен Вилушка: Челична/ Фиксна Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ Кочница предна: В-..
6.500 ден
Рам: Челичен Вилушка: Челична/ Фиксна Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ Кочница предна: В-Бреј..
6.700 ден
Loading...
Loading...
Loading...