POLAR WIZARD 2.0 26" 2022

POLAR WIZARD 2.0 26" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
21.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
    POLAR WIZARD 2.0

    Големаина на тркало/Број на брзини: 26'' / 18
    Рам: HI TEN ČELIK
    Вилушка: ZOOM AMORTIZER CH-381 26"
    Гарнитура: 1-1/8" NAVOJ ПОЛУ ИНТЕГРИРАНА
    Луле: ЧЕЛИК 25.4 / 80mm (L) / 100mm (XL/XXL)
    Волан: ЧЕЛИК 620mm 15mm rise
    Грипови: TPR 130mm
    Кол за седло: ЧЕЛИК 28.6x300mm
    Седло: P:LAB MTB
    Обрачи: BERETTA 26" ALU ДУПЛОЅИДЕН 36H
    Главини: ЧЕЛИК 36H
    Рачки за кочници: ALU-PVC
    Кочници: RADIUS DISK МЕХАНИЧКИ
    Преден менувач: SHIMANO FD-TY510
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21 GS
    Шалтери: SHIMANO SL-TX30-7 THUMB SHIFTER PLUS
    Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500 14-28T
    Ланец: KMC Z-7
    Срена осовина: SEMI PATRON / 5 DELOVA
    Погон: ЧЕЛИК 48x38x28T 170mm
    Педали: MTB PVC
    Гуми: 26x2.10

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR WIZARD 2.0 26" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...