SHIMANO FC-MT510-1 12SP.

SHIMANO FC-MT510-1 12SP.
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
6.290 ден
Количина: Додади во кошничка
OPTION

175MM, 30T
175MM, 32T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-MT510-1 12SP.?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...