ПУМПА GIYO МИНИ ГП-04S

ПУМПА GIYO  МИНИ  ГП-04S
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
490 ден
Количина: Додади во кошничка
Модел: Giyo мини GP-04S
     Материјал: ПВЦ
     ѕивана : Presta / Schreder (авто вентил)
     должина на пумпа: 18 см
     боја: црна / сива

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ ГП-04S?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...