ПУМПА GIYO МИНИ

ПУМПА GIYO  МИНИ
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
490 ден
Количина: Додади во кошничка
     Модел: Giyo Мини GP-0411
     телескопски пумпа
     Материјал: ПВЦ
     Врска: реверзибилна Presta / Шредер (автомобил вентил)
     боја: црна

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...